Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 926

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 606

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 331

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 306

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 448

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 365

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 678

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 689

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 427

Luftë në Web!

0 368

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 794

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 333

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 335

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 657

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 331

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 361

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 362

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 617

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 341

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 331
 • Benutzer online 75

  75 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)