Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 209

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 127

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 87

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 62

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 204

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 124

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 200

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 211

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 186

Luftë në Web!

0 122

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 310

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 89

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 89

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 176

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 87

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 112

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 115

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 143

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 99

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 81
 • Benutzer online 31

  31 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)