Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 903

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 591

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 323

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 298

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 440

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 357

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 663

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 674

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 420

Luftë në Web!

0 361

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 779

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 326

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 327

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 642

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 323

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 353

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 354

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 602

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 334

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 323
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)