Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 1.495

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 989

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 532

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 510

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 645

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 567

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.061

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.064

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 630

Luftë në Web!

0 569

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.175

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 537

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 542

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.047

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 534

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 567

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 576

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 992

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 547

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 540
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)