Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.096

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.867

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.021

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.005

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.166

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.056

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.019

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.961

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.143

Luftë në Web!

0 1.109

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.158

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.039

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.013

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.931

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.044

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.056

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.090

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.862

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.046

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.048
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)