Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.939

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.762

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 961

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 942

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.099

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 992

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.882

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.837

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.072

Luftë në Web!

0 1.033

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.010

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 981

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 968

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.818

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 975

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 992

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.024

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.765

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 981

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 975
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)