Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.178

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.936

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.070

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.048

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.209

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.086

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.100

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.021

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.193

Luftë në Web!

0 1.149

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.306

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.090

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.055

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.004

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.088

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.102

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.132

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.928

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.090

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.094
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)