Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 1.483

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 982

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 529

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 506

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 641

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 563

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.054

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.057

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 625

Luftë në Web!

0 566

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.167

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 532

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 538

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.040

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 530

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 564

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 572

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 985

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 543

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 536
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)