Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.665

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 2.394

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.655

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.146

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.321

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.183

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.638

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.197

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.296

Luftë në Web!

0 1.269

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 3.395

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.201

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.395

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.516

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.394

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.218

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.243

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 2.144

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.525

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.830
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)