Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.548

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.665

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 898

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 873

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.017

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 932

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.747

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.746

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 998

Luftë në Web!

0 940

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.863

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 909

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 911

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.729

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 918

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 935

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 948

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.662

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 916

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 912
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)