Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.587

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.668

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 901

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 875

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.018

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 934

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.751

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.747

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 999

Luftë në Web!

0 941

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.864

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 911

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 912

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.731

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 919

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 936

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 949

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.664

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 917

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 913
 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)