Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.202

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.960

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.094

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.054

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.221

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.098

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.130

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.033

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.198

Luftë në Web!

0 1.163

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.361

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.103

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.068

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.031

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.110

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.114

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.138

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.938

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.101

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.117
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)