Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.074

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.381

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 745

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 720

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 859

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 775

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.459

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.462

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 841

Luftë në Web!

0 785

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.571

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 754

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 761

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.439

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 762

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 784

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 792

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.383

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 763

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 754
 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)