Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.245

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.999

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.139

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.068

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.235

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.108

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.174

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.050

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.212

Luftë në Web!

0 1.171

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.462

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.113

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.095

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.077

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.139

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.125

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.156

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.959

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.149

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.179
 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)