Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.831

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.707

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 924

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 903

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.050

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 961

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.806

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.786

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.033

Luftë në Web!

0 989

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.928

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 949

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 941

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.771

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 945

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 968

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 987

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.707

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 940

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 938
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)