Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.965

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.781

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 976

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 955

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.115

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.006

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.914

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.859

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.086

Luftë në Web!

0 1.053

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.048

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 995

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 978

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.836

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 983

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.000

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.041

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.787

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 998

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 992
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)