Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.231

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.499

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 805

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 780

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 921

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 835

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.572

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.575

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 901

Luftë në Web!

0 845

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.685

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 824

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.556

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 823

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 844

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 855

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.493

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 820

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 820
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)