Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 1.477

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 977

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 525

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 502

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 638

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 560

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.048

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.051

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 621

Luftë në Web!

0 562

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.161

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 528

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 535

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.034

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 526

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 561

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 569

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 979

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 539

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 533
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)