Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.285

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 2.045

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.194

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.085

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.247

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.122

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.247

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.077

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.228

Luftë në Web!

0 1.189

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.577

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.126

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.125

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.133

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.160

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.143

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.171

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.991

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.183

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.236
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)