Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.294

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 2.058

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.203

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.088

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.251

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.124

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.263

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.083

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.231

Luftë në Web!

0 1.194

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.589

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.133

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.131

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.146

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.167

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.145

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.175

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.998

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.190

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.251
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)