Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 857

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 560

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 308

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 283

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 425

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 341

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 632

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 643

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 404

Luftë në Web!

0 344

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 745

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 309

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 309

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 609

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 304

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 334

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 337

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 571

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 317

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 304
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)