Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.846

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.714

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 929

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 910

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.057

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 967

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.818

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.794

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.039

Luftë në Web!

0 999

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.940

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 956

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 945

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.779

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 949

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 975

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 993

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.713

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 946

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 944
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)