Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.558

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 2.311

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.541

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.133

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.303

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.171

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.533

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.168

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.278

Luftë në Web!

0 1.251

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 3.188

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.182

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.329

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.418

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.329

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.196

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.225

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 2.113

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.448

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.671
 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)