Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.840

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.712

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 927

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 908

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.054

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 964

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.815

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.791

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.036

Luftë në Web!

0 996

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.933

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 953

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 944

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.774

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 947

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 973

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 991

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.710

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 943

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 942
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)