Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.776

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.683

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 907

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 882

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.031

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 944

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.769

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.757

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.006

Luftë në Web!

0 961

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.883

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 927

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 923

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.745

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 927

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 948

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 964

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.678

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 924

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 921
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)