Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.835

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.709

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 925

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 905

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.051

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 962

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.814

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.789

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.034

Luftë në Web!

0 991

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.930

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 951

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 942

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.773

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 946

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 970

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 989

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.709

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 941

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 940
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)