Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.537

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.664

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 897

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 872

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.016

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 931

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.746

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.744

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 997

Luftë në Web!

0 939

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.862

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 908

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 910

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.728

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 917

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 934

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 947

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.659

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 915

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 911
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)