Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 4.243

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 2.906

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 2.383

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.250

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.435

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.282

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 3.285

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.413

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.412

Luftë në Web!

0 1.384

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 4.496

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.325

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.796

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 3.118

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.774

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.336

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.353

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 2.386

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 2.033

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 2.751
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)