Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.802

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.697

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 918

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 897

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.043

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 955

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.794

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.774

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.021

Luftë në Web!

0 977

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.918

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 941

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 935

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.761

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 939

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 961

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 979

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.695

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 933

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 932
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)