Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.651

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.676

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 904

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 879

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.024

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 939

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.757

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.753

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.002

Luftë në Web!

0 950

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.870

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 916

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 916

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.736

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 924

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 944

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 954

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.674

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 920

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 917
 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)