Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 263

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 161

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 104

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 79

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 221

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 141

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 234

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 246

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 203

Luftë në Web!

0 139

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 344

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 106

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 106

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 210

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 105

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 129

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 132

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 177

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 116

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 98
 • Benutzer online 24

  24 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)