Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 1.498

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 991

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 533

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 511

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 646

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 568

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.064

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.067

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 631

Luftë në Web!

0 571

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.178

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 539

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 544

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.050

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 536

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 569

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 578

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 995

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 549

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 541
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)