Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.133

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.434

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 771

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 746

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 884

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 799

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.507

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.510

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 867

Luftë në Web!

0 810

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.620

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 779

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 788

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.490

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 787

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 810

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 818

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.430

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 786

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 784
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)