Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.172

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.457

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 782

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 757

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 896

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 812

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.531

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.533

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 878

Luftë në Web!

0 823

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.644

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 793

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.514

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 799

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 821

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 832

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.452

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 798

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 798
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)