Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.167

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.455

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 781

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 756

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 895

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 811

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.529

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.531

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 877

Luftë në Web!

0 822

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.642

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 792

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 800

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.512

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 798

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 820

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 831

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.450

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 797

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 797
 • Benutzer online 12

  12 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)