Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 923

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 604

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 330

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 305

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 447

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 364

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 676

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 687

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 426

Luftë në Web!

0 367

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 792

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 332

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 334

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 655

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 330

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 360

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 361

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 615

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 340

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 330
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)