Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 910

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 596

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 326

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 301

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 443

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 360

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 668

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 679

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 422

Luftë në Web!

0 363

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 784

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 328

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 330

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 647

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 326

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 356

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 357

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 607

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 336

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 326
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)