Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.926

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.760

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 957

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 936

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.093

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 988

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.875

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.832

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.068

Luftë në Web!

0 1.027

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.004

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 976

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 964

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.814

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 972

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 988

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.020

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.759

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 975

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 967
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)