Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.823

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.703

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 922

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 901

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.047

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 959

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.804

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.781

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.029

Luftë në Web!

0 986

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.925

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 947

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 939

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.767

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 943

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 966

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 985

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.706

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 938

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 936
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)