Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 1.519

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.007

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 543

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 518

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 656

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 575

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.081

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.084

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 639

Luftë në Web!

0 579

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.194

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 547

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 552

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.066

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 547

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 579

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 586

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.011

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 559

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 550
 • Benutzer online 55

  55 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)