Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.858

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.724

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 936

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 919

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.067

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 972

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.831

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.807

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.049

Luftë në Web!

0 1.007

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.954

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 961

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 950

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.787

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 955

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 978

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 999

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.725

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 954

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 951
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)