Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.820

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.702

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 921

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 900

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.046

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 958

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.803

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.780

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.028

Luftë në Web!

0 985

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.924

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 945

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 938

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.766

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 942

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 965

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 984

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.705

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 937

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 935
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)