Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 134

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 69

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 58

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 34

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 176

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 97

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 142

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 157

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 158

Luftë në Web!

0 94

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 240

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 61

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 61

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 117

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 59

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 83

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 87

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 89

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 72

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 52
 • Benutzer online 25

  25 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)