Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.142

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.440

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 774

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 749

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 888

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 803

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.514

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.517

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 870

Luftë në Web!

0 814

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.627

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 783

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 792

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.497

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 790

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 814

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 822

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.436

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 789

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 788
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)