Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.452

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 2.222

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.406

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.117

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.284

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.150

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.439

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.145

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.262

Luftë në Web!

0 1.228

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.978

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.159

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.246

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.321

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.270

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.180

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.208

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 2.070

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.344

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.517
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)