Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.086

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.389

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 748

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 725

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 864

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 780

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.468

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.470

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 846

Luftë në Web!

0 788

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.580

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 759

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 766

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.446

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 768

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 788

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 797

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.391

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 768

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 759
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)