Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.910

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.747

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 947

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 928

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.086

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 982

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.859

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.821

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.059

Luftë në Web!

0 1.018

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.984

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 970

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 958

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.803

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 963

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 982

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.012

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.739

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 964

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 962
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)