Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 4.140

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 2.823

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 2.271

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.232

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.421

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.272

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 3.160

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.388

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.396

Luftë në Web!

0 1.373

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 4.318

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.308

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.725

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 3.028

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.713

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.322

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.338

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 2.358

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.956

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 2.593
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)