Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.190

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.470

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 790

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 764

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 904

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 819

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.544

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.546

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 885

Luftë në Web!

0 830

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.657

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 808

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.527

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 807

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 829

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 840

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.465

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 804

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 805
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)