Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.765

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.680

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 905

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 880

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.027

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 940

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.760

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.754

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.004

Luftë në Web!

0 954

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.875

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 922

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 919

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.741

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 925

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 946

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 959

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.676

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 922

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 918
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)