Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.846

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.716

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 931

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 912

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.058

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 968

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.820

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.795

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.040

Luftë në Web!

0 1.002

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.942

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 958

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 947

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.782

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 952

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 977

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 995

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.714

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 949

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 944
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)